מכירת עבודות אקדמיות – כל מה שרציתם לדעת על המחירים והעלויות

מכירת עבודות אקדמיות – כמה זה עולה באמת?

עלות של עבודה אקדמית יכולה להיות דבר מבלבל מאוד. הסיבה לכך היא המגוון הרחב של סוגי עבודות אקדמיות שעימן מתמודדים סטודנטים במהלך התואר בתחומי הלימוד השונים. ניתן לחלק את העבודות המוצעות לכם במגרת שירות מכירת עבודות אקדמיות ל-3 סוגים: עבודות הגשה לסיום קורס, עבודות פרה-סמינריון וכמובן עבודות סמינריון בתשלום. במאמר זה ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים לכל סוגי העבודות האקדמיות.

מחיר עבודות הגשה לסיום קורס: 500 – 1000 ש"ח

עבודות הגשה לסיום קורס כוללות בדרך-כלל בין 5ל-10 עמודי תוכן. התצורה של עבודה זו משתנה באופן מהותי בין תחומי הלימוד השונים והדרישות שלה עשויות לכלול משימות כגון: סיכום מאמרים אקדמיים לכדי סקירת ספרות קצרה, מענה על שאלות קונקרטיות המבוסס על תכני השיעור או מאמרים אקדמיים, משימות ניתוח טקסטים ועוד.
כתיבת עבודות הגשה בתשלום דורשת מעקב מדוקדק אחר ההנחיות של עבודת הסיום תוך היכרות מעמיקה עם אופי הקורס הרלוונטי שבמסגרתו מתבצעת העבודה. לכן, חשוב לקחת אותה ברצינות ולהשקיע בה סכום כספי מתאים.

מחיר עבודת פרו-סמינריון (עבודת פרו"ס): 1200 – 1700 ₪

עבודות פרו-סמינריון מהוות למעשה הכנה לכתיבתה של עבודה סמינריונית מלאה. היקף עבודת פרו-סמינריון נע בין 12 ל-15 עמודי תוכן והיא כוללת בדרך-כלל סקירת ספרות של מאמרים אקדמיים וכן מחקר תמציתי או הצגה של מתווה למחקר עתידי. במקרים רבים, עבודת פרו-סמינריון מהווה את הבסיס לכתיבתה של עבודה סמינריונית מלאה בהמשך, ולכן חשוב מאוד להשקיע סכום ריאלי ולהבטיח לעצמכם פרו-סמינריון איכותי שיהווה בסיס מוצלח לכתיבת הסמינריון המלא.

מחיר עבודת סמינריון: 2500 – 2900 ש"ח

עבודת סמינריון הינה העבודה המורכבת והמשמעותית ביותר המוטלת על סטודנט במהלך המסלול האקדמי שלו במסגרת תואר ראשון או תואר שני. הקיפן של מרבית עבודות הסמינריון נע בין 25 ל – 30 עמודי תוכן והמבנה שלהן כולל פרק מבוא, סקירת ספרות, פרק מתודולוגיה, פרק ממצאים, פרק דיון וסיכום. כתיבת עבודת סמינריון הינו תהליך ארוך, אשר מעבר למלאכת הכתיבה עצמה עשוי לכלול גם את שלב תכנון מתווה העבודה וכתיבת הצעת מחקר, איתור מקורות אקדמיים, איסוף נתונים למחקר וביצוע עיבודים סטטיסטיים ועוד. לכן, יש לבחור בקפידה את מי שיסייע לכם בתהליך כתיבת עבודות סמינריון בתשלום ולהשקיע את הסכום הדרוש לכתיבת סמינריון איכותי.

מחיר כתיבת הצעת מחקר: 400 – 700 ש"ח

שירות נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו הינו סיוע בהכנת מתווה לעבודה סמינריונית או בשמו המקצועי – הצעת מחקר. זהו מסמך הכולל בתוכו את הגדרת נושא הסמינריון, ניסוח שאלת המחקר העומדת במרכזו, השערות המחקר, ראשי הפרקים לסמינריון וכמובן רשימת המקורות שעליהם תתבסס עבודת הסמינריון. שלב הצעת המחקר הינו שלב קריטי במיוחד מאחר והוא מהווה את השלד של העבודה. הצעת מחקר מדויקת תבטיח לכם עבודה איכותית וראש שקט ולכן שווה לבדוק כמה עולה כתיבת הצעת מחקר ולהשקיע בשלב זה.

כמה צריך לחסוך עבור שירות מכירת עבודות אקדמיות?
שירות מכירת עבודות אקדמיות – צריך לשבור קופת חיסכון בשביל זה?

שירות מכירת עבודות אקדמיות  – האם זה משתלם?

קשה להעריך בכסף את התועלת של עבודה אקדמית איכותית. נכון, אתם יכולים להסתכל על 40-60 שעות עבודה שתחסכו לעצמכם, ואת כל מה שתעשו בזמן הזה. אבל התועלת האמתית מתבטאת בציון גבוה וההשפעה שלו על העתיד שלכם.

ציונים גבוהים יכולים לסייע לכם להשיג מלגות הצטיינות, אך מעל הכל הם פותחים דלתות גם בעולם האקדמי (אם זה הכיוון שלכם), וגם בשוק העבודה. כיום לכולם יש תארים אקדמיים, זה כבר לא נחשב למשהו מיוחד. ולכן מעסיקים רבים מראש פונים במודעות הדרושים לבוגרים מצטיינים. אתם בוודאי מודעים לכל הקשיים בעת מציאת עבודה, והעזרה שתקבלו בסופו של דבר תסייע לכם ליהנות מיתרון בשוק העבודה.

במי כדאי להשקיע את הכסף שלכם בכתיבת עבודה אקדמית?
כתיבת עבודת סמינריון דורשת השקעה רבה. יש לערוך מחקר, לסקור את הספרות הקיימת, להכין מודלים סטטיסטיים ולגזור מהמחקר תובנות. אלו הם אינם סיכומים של חומר כפי שעשיתם בבית הספר. על מנת להביא ערך אקדמי לעבודה, יש להשקיע הרבה מאוד אנרגיות, מה שמתורגם לשעות עבודה רבות.

הכנת עבודות אקדמיות אינה מטלה שכל אחד יכול לבצע, הרי גם אתם בתור סטודנטים מתקשים. זה דורש אנשים בעלי ניסיון אקדמי וכישורים שונים. ולכן לאור הדרישות הגבוהות והזמן הנדרש, המחירים עשויים להיות גבוהים. עבודת סמינריון ממוצעת תעלה כ 2,900 ש“ח. סכום סביר עבור סמינריון מקורי ואיכותי שהכין אותו אדם בעל רק אקדמי והניסיון הדרוש.

מכירת עבודות אקדמיות – הסבר על השירות

ראשית, חשוב להבהיר – המסמך שיוכן עבורכם בידי הכותבים המקצועיים שלנו הוא איננו עבודה שמיועדת להגשה! מטרתו של מסמך זה היא להוות עבורכם חומר עזר בלבד ולשמש כמצע איכותי שעל בסיסו תוכלו לצקת את העבודה האקדמית שלכם עד לכדי גרסת ההגשה הסופית.
אחרי שהורדנו את זה מהשולחן, חשוב להבין מה ההבדל בין שירות מכירת עבודות אקדמיות של רסקיו לבין שירותים אחרים המוצעים לכם ברחבי הרשת: אנו מודעים לכך כי קיימים אתרי אינטרנט רבים המציעים עבודות אקדמיות מוכנות למכירה. ניתן למצוא מגוון עבודות בתחומי לימודים שונים. אך בפועל, אלו הן עבודות שהוגשו על ידי סטודנטים אחרים. כלומר זוהי הגשת עבודה מועתקת! שימו לב כי הגשת עבירה לא מקורית מהווה אתית חמורה שצפויה להביא לסנקציות אקדמיות שונות, הכוללות אפילו שלילה של התואר וסילוק ממוסד הלימודים – לא משהו שתרצו לחוות…
אם חשבתם שהסיכוי להתפס הוא קטן, דעו כי כיום עומדות לרשות המרצים מערכות טכנולוגיות מבוססות המסוגלות לזהות בקלות העתקה.

יתרונות שירות מכירת עבודות אקדמיות של RESCUE

• מאפשר לכם להבטיח מצוינות – העבודות יוכנו על ידי סטודנטים מצטיינים ואנשי אקדמיה מהתחום הרלוונטי. הם בקיאים בכל הדרישות ויודעים כיצד להכין עבודה ברמה גבוהה.

• מייצר עבורכם בסיס איכותי להכנת עבודה אקדמית מעולה – המסמך שנכין עבורכם יכיל מבנה מדויק של עבודה אקדמית, סקירת ספרות המבוססת על מקורות מהימנים ועדכניים, שימוש בכללי הציטוט האחיד (APA) ועוד.

• היכולת להיות מעורבים בכל שלבי העבודה ולשלוט על תוכנה – אתם נמצאים בקשר עם כותב העבודה, מתחילים עם הגשת ראשי הפרקים ומתקדמים לכל שלבי הכנת העבודה.

• חוסך לכם בזמן – כמה זמן לוקח לכתוב סמינריון? הכנת עבודות אקדמיות צפויה לגזול לכם עשרות שעות של עבודה. זמן שיכולתם להשקיע בלימוד למבחנים ומטלות אחרות, וכמובן חוסך באבדן ימי עבודה לצורך פרנסתכם.

לאיזה סטודנטים מתאים השירות שלנו?

• השירות של עזרה בעבודות אקדמיות מתאים לכל הסטודנטים. אלו יכולים להיות סטודנטים לתואר ראשון או תואר שני. סטודנטים במסלול חד חוגי או דו חוגי.
• עיקר הביקוש הוא עבור עזרה בעבודות סמינריוניות, אך ניתן לקבל סיוע גם בעבודות גמר ומטלות אקדמיות אחרות.
• השירות מתאים עבור סטודנטים השואפים למצוינות ורוצים שלמות בכל פרטי העבודה.
• סטודנטים המתקשים בשפה העברית או השפה האנגלית.
• אלו שיש להם מחסור בזמן בגלל מחויבות בעבודה, סמסטר לחוץ מידי או עניינים אישיים אחרים.
• סטודנטים בכל תחומי הלימודים: פסיכולוגיה, כלכלה וניהול, חשבונאות, משפטים, חינוך, קולנוע, אנתרופולוגיה, תקשורת, מדעי המדינה ועוד.

חוסכים עבור שירות מכירת עבודות אקדמיות?
משקיעים בהווה כדי לחסוך בעתיד – מכירת עבודות אקדמיות עם RESCUE

8 השלבים של שירות מכירת עבודות אקדמיות

1. פנייה אל חברה המעניקה סיוע לסטודנטים – לאחר שפניתם לחברה מקצועית העוסקת בתחום, העניין יקבל טיפול דיסקרטי. החברה תבחן את הצרכים שלכם ותחום הלימודים. ובהתאם לכך תקצה עבורכם כותב מנוסה ומיומן בעל ידע אקדמי בתחום הרלוונטי.
2. קבלת הצעת מחיר הוגנת התואמת את הצרכים שלכם –אנו מתחייבים להציע לכם את המחיר הטוב והמשתלם ביותר עבור העבודה האקדמית שאתם צריכים להכין.זאת, מבלי לפגוע באיכות הכתיבה האקדמית, הזמינות והשירות שניתן לכם לכל אורך תהליך הכתיבה.
3. שיחה עם כותב העבודה – בשלב השני תכירו את האדם המופקד על המשימה. כאן תוכלו להסביר לו על הצרכים שלכם, וגם לשאול אותו שאלות לגבי הרקע שלו. אם בחרתם בחברה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים שהם לא סתם שלחו מישהו רנדומלי, אלא אדם המסוגל לעמוד במשימה. בשיחה זו יתואמו כל הציפיות, לוחות הזמנים ואופן ההתנהלות.
4. גיבוש נושא המחקר ושאלת המחקר – לאחר כל הפרטים המנהלתיים ותיאומי הציפיות, יש לבחור את נושא המחקר ושאלת המחקר. זה יעשה בשיתוף אתכם ולפי הרצונות שלכם. אתם יכולים לבחור את השאלה המעניינת אתכם, או לקבל הצעות מכותב עבודות אקדמיות מקצועי.
5. גיבוש מתווה העבודה וראשי הפרקים – שימו לב כי הגשת עבודת סמינר דורשת שני שלבים. השלב הראשון הוא הגשת נושא המחקר וקבלת אישור המרצים, זאת לפני שניגשים להכנת העבודה עצמה. גם שלב זה דורש עבודה בפני עצמה. יש לגבש מתווה, ראשי פרקים ורשימה ביבליוגרפית.
6. כתיבת העבודה הסמינריונית המלאה לאור מתווה הצעת המחקר שאושר מראש.
7. ביצוע תיקונים – לאחר הגשת המתווה יתכן כי למנחה העבודה יהיו הערות שונות ויהיה צורך לבצע שינויים. זהו חלק הכרחי ומקובל כאשר פונים לעזרה בכתיבת עבודות אקדמיות.
8. סיום העבודה – בהתאם לכל מה שסוכם, ולוח הזמנים שנקבע, אתם תקבלו את העבודה מוכנה להגשה.

מכירת עבודות – ממה צריך להיזהר

ישנו שוק גדול של עבודות אקדמיות, אך לצערנו לא הכל בשוק הזה מושלם. ובתור סטודנטים, עליכם לקחת אחריות ולהיות זהירים. אתם עשויים ליפול קרבן לשרלטנים ונצלנים היודעים לפזר הבטחות, לקבל את הכסף ולא לספק את התמורה. סיפורים שכאלו לא חסרים, ואתם בוודאי יכולים לדמיין את ההרגשה כאשר אתם מגלים כי תקעו אתכם עם עבודה אקדמית עלובה למדי, וכבר אין לכם זמן להכין עבודה חדשה.

עליכם להתרחק כמו מאש מכל מי שמנסה למכור לכם עבודות מוכנות של סטודנטים אחרים. זהו אולי הפתרון הזול ביותר (גם אם בפועל דרשו מכם סכומים גבוהים), אך זהו המתכון הבטוח להרחקה מהתואר. אתם חייבים עבודה מקורית.

אל תתלהבו מאלו המתחייבים לציון, זה מסוג ההבטחות ללא כיסוי. כמובן שאתם רוצים ציון גבוה, אך כותב העבודה אינו קובע את הציון – רק המרצים. לכן צריך להתמקד באיכות העבודה, ולא בהבטחות חסרות בסיס.

המחיר הכי זול? זהירות!

בשלב זה של חייכם, בוודאי כבר למדתם שני דברים בסיסיים – מה שבא בזול, עולה לכם ביוקר. והדבר השני, הכי יקר הוא לא בהכרח הכי טוב. גם בנושא של עבודות אקדמיות כדאי לעבוד לפי כללים אלו.

באופן כללי, כדאי להיזהר מעבודות זולות מידי. הכנת עבודה אקדמית דורשת שעות רבות של עבודה, אף אחד לא יעשה זאת עבור 500 ש“ח. אם מישהו הציע לכם עבודה במחיר זול מידי, כנראה שהוא מתכנן להעניק לכם עבודה מועתקת. או סתם לקבל את הכסף ולהיעלם.

כיצד לעשות את הבחירה הנכונה ?

לאחר שהבנתם ממה להיזהר, הרשו לנו לתת לכם המלצות על מנת לא ליפול.

כאשר אתם מחפשים שירות של עזרה בהכנת עבודות אקדמיות כדאי לכם לעשות זאת דרך חברה. יש לכך כמה יתרונות. חברה נותנת לכם גב מסודר ואמין. חברה זה צוות של אנשים, ובעיקר מבחר גדול של כותבים בתחומים שונים. כך שהם באמת יכולים להביא לכם כותבים בעלי הרקע המתאים. אתם לא רוצים סטודנט מצטיין במשפטים שיכין לכם את העבודה בפסיכולוגיה.

חפשו חברה בעלת ניסיון

שימו לב לוותק של החברה, כלומר כמה שנים היא פועלת בשוק. השרלטנים פותחים חברה, עושים מכה ונעלמים מהשוק אחרי שנה. זאת מכיוון שבפועל הם אינם מעניקים שום ערך. חברה שלא מביאה תוצאות לא תשרוד בשוק.

חשוב תמיד שיהיה לכם קשר ישיר עם כותבי העבודה. כך תוכלו להתרשם באופן אישי מהיכולות שלהם.

ולבסוף שימו לב להליך העבודה. לשלם ולקבל את העבודה יום לפני המועד האחרון – ככה זה לא עובד. אתם זקוקים לתהליך עבודה בשלבים ותקשורת רציפה עם כותב העבודה. בכל מקום שמציעים לכם משהו אחר, מוכרים לכם חתול בשק. עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות זה לא ”שגר ושכח“. אתם צריכים להגיש קודם את מתווה העבודה, ולהיות עם יד על הדופק לכל אורך התהליך.

RESCUE – השירות האמין ביותר למכירת עבודות

סטודנטים רבים יכולים להעיד ולאשר כי רסקיו היא החברה האמינה ביותר בתחום. לחברה ניסיון של למעלה מעשר שנים בהכנת עבודות אקדמיות. החברה מעניקה שירות בהתאמה אישית, תוך כדי הקפדה על דיסקרטיות מלאה.

לרשותנו כותבים רבים בעלי ניסיון מוכח בהכנת עבודות. אלו הם סטודנטים מצטיינים, סטודנטים לתואר שני ואנשי אקדמיה. יש לנו כותבים המגיעים מרקעים אקדמיים שונים ברוב מקצועות הלימוד הנלמדים בישראל.

הליך עבודה בשקיפות מלאה

הליך העבודה, המבוסס של שקיפות, דיסקרטיות ותקשורת ישירה הוא אחד היתרונות המרכזיים שלנו. ועבורכם זה מבטיח גם שקט נפשי, אתם יכולים לראות לכל אורך הדרך כי הדברים מתקדמים בכיוון הנכון.

עד היום עבדנו עם סטודנטים רבים בכל מוסדות הלימוד בארץ. אנו מכירים את הדרישות השונות, וכל הנהלים ויודעים לדייק כל עבודה בהתאם למוסד הלימודים והדרישות הייחודיות.

בזכותה הסיוע שלנו סטודנטים רבים זכו לציונים גבוהים והצלחה בהמשך דרכם. אנו נעשה הכל על מנת לסייע גם לכם להגיע להישגים גבוהים.

מכירת עבודות אקדמיות – כל מה שרציתם לדעת על המחירים והעלויות - סיכום בכותרות

רסקיו סיוע אקדמי
רסקיו סיוע אקדמי

צוות רסקיו מתמחה בסיוע לסטודנטים בכתיבה ובהכנת עבודות במגוון תחומים, בדגש על כתיבה מקורית ואיכותית, מחירים משתלמים, ליווי אישי וצמוד והדרכה מקיפה על העבודה.

לשיתוף המאמר:
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

צריכים סיוע
בכתיבת עבודה?

השאירו כאן מספר טלפון ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי:

צריכים סיוע
בכתיבת עבודה?

השאירו כאן מספר טלפון ונדאג לחזור אליכם בהקדם:

Call Now Button דילוג לתוכן